Nikogo z nas nie uczono w szkołach, jak być dobrym rodzicem. Dlatego czasem zderzamy się z problemami w relacjach z naszymi dziećmi, z którymi nie zawsze wiemy, jak sobie poradzić.

Mężczyzna i kobieta z małym dzieckiem. Kobieta trzyma dziecko na jednej ręce a drugą pokazuje dziecku coś na drzewie. Zdjęcie zrobione w terenie zielonym. Wszystkie postaci w ujęciu od tyłu.

Zostań rodzicem na 6!

Zapraszam do udziału w szkoleniu online „Relacje Rodzic-Dziecko” (opis szkolenia poniżej).

Najbliższe spotkanie już w czwartek 23 lipca 2020 r. Oczywiście online.
Zaczynamy o g. 18:00. (potrwa ok. 2h)

Wakacyjna promocja!

Kup bilet do 20 lipca, a zapłacisz tylko 61,50 zł.

Potem cena rośnie do 147,60 zł.

Decyduj szybko. W tym spotkaniu może wziąć udział tylko 25 osób.

Zgłoszenia na mail: tomasz@tomasztrawinski.pl

Cały kurs to 5 spotkań online (każde potrwa ok. 2h), które będą się odbywać raz w miesiącu.

Cena regularna całego kursu to 590,40 zł.

Cena promocyjna to 307,50 zł.

Zachęcam do udziału oboje rodziców w cenie jednego biletu!

Kilka słów o szkoleniu i moich kompetencjach.

Bycie rodzicem to zarówno ogromne szczęście, jak i wielka odpowiedzialność. Trudno znaleźć w życiu inną sferę, która dawałaby tyle poczucia spełnienia i satysfakcji, co towarzyszenie w rozwoju naszemu dziecku.

Okazuje się jednak, że nierzadko radość bycia rodzicem przysłaniają nam codzienne problemy, z którymi zderzamy się w procesie wychowywania naszych pociech. Zazwyczaj nikt nie uczył nikogo, jak być dobrym rodzicem. Wiele działań podejmujemy intuicyjnie, wierząc, że są dobre. I prawdopodobnie najczęściej takie są.

Niestety, praktycznie każdemu z nas zdarza się popełnić jakieś błędy wychowawcze, błędy w relacjach z naszymi dziećmi lub, co nie mniej ważne, błędy w relacjach z naszym partnerem. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny wpływ te błędy mogą wywierać na rozwój naszych pociech. Jak mocno mogą kształtować w nich błędne przekonania na swój temat? Jak istotną rolę odgrywają w ich postrzeganiu siebie w określonym środowisku?

Nie ma idealnych rodziców, tak jak nie ma idealnych dzieci. Są ludzie – nieco młodsi i nieco starsi. Nieco mniej i nieco bardziej doświadczeni. Ludzie, którzy muszą nauczyć się, jak budować wzajemne relacje. Jak ze sobą żyć? Jak się od siebie uczyć?

Dlatego zapraszam serdecznie do udziału w szkoleniach „Relacje Rodzic-Dziecko”.

W mojej praktyce bardzo często spotykam się z wieloma pytaniami na temat wychowywania dzieci. Niektórzy radzą sobie z tym całkiem nieźle, a inni mają wrażenie, jakby ich dziecko było wiecznie „popsute”. Wiem z pewnością, że każdemu z rodziców przyda się kilka cennych informacji, być może i porad, na temat obsługi tego skomplikowanego organizmu, jakim jest ich własne dziecko.

Oczywiście budowanie relacji z małym dzieckiem różni się nieco od budowania relacji z nastolatkiem. Na każdym etapie rozwoju uaktywniają się inne potrzeby i towarzyszą temu różne mechanizmy zachowań. Jednak zdecydowana większość z nich jest przewidywalna. Zwłaszcza, gdy rozumiemy, czym te zachowania są uwarunkowane i jak przebiegają.

Dlatego bez względu na to, ile lat ma Wasze dziecko lub ile tych dzieci macie, zapraszam na moje szkolenie. Będzie to kurs praktyczny. W tym sensie, że wszystkie treści, którymi się z Wami podzielę, są oparte o wiedzę psychologiczną, ale przede wszystkim zostały zweryfikowane w praktyce. Zarówno w praktyce w roli rodzica, jak i psychologa, konsultanta i doradcy.

Zapraszam.