warsztaty

   Głos to podstawowe narzędzie pracy nauczycieli. Nierzadko jednak zdarza się, że bywa niewłaściwie używany lub przeciążany do granic swoich możliwości. Wszelkie dolegliwości związane z głosem nie tylko mogą wyłączyć nauczycieli z aktywności zawodowej, ale również mogą powodować obniżenie poczucia własnej wartości, niepewność, jak również lęki.

 

   Głos to barometr naszych nastrojów. Mózg interpretuje jego wibracje, żeby rozszyfrować intencje i emocje rozmówcy. Co ciekawe, wielu ludzi nie lubi swojego głosu i nie zna jego możliwości. A głos jest tym narzędziem, którym możemy m.in. komunikować nasze mocne strony, nasz potencjał. To właśnie pewny, silny głos dodaje nam pewności siebie. Głos to precyzyjny instrument, na którym niestety niewielu umie grać. A to my decydujemy, jak zabrzmi.

 

   Warsztaty „Emisja głosu” są dla tych, którzy być może jeszcze nie wiedzą, co mówi o nich ich głos. Pomogą uczestnikom m.in. odkryć autentyczne brzmienie ich głosu, które pozwoli w naturalny sposób odkryć ich wewnętrzną siłę. Odkryć kim naprawdę są.

 

   Warsztaty prowadzi lektor z ponad 11-letnim doświadczeniem, m.in. udzielający swojego głosu w wielu programach telewizyjnych i filmach, dziennikarz radiowy. Od ponad 8 lat prowadzący szkolenia, warsztaty i indywidualne konsultacje dla osób pracujących głosem, jak nauczyciele, prawnicy, mówcy, trenerzy i ludzie biznesu